Jak pracuji - regrese, poradenství, koučink

08.03.2022 00:00

Klienty provázím na jejich cestě k sobě samým, k jejich vnitřní síle. Cílem mé práce je uzdravená přítomnost klienta a jeho nadějeplná budoucnost. V minulosti je klíč ke kořenům a kontextu jeho příběhu. K tomu, jak tyto kořeny najít, používám psychologické poradentsví spolu s regresní terapií. Dále využívám mindfulness, pozitivní psychologii a poznatky o emoční inteligenci. 

Když jsem z nejrůznějších důvodů nespokojeni ve svém životě, trápí nás nízká sebehodnota, partnerské vztahy, pracovní problémy, deprese, úzkost, mezilidské vztahy, somatické problémy atd., je třeba podívat se do své minulosti. Tam leží klíč k našim těžkostem. Proto budeme nejpreve léčit emoční zranění z minulosti a uzavřeme tyto záležitosti (např. pomocí léčení vnitřního dítěte). Podíváme se na nastavení vaší mysli, na systém vašich přesvědčení a vzorců  chování a pokud vám neprospívají, budeme je měnit. Klíčové je uvědomění, že nejsme oběti, ale tvůrci svého života. Nezůstaneme ale jen u pohledu do  minulosti. Budeme se zabývat i vašimi sny, vizemi a stanovením konkrétních kroků, jak za svým cílem jít. 

Terapie, poradenství či koučink může být katalyzátorem změn v našem životě. Vytváří prosto pro změnu. Aby se ale změny v našem životě mohly uskutečnit, je třeba odhodlání, vytrvalost a odvahu vystoupit ze své komfortní zóny a převzít zodpovědnost za svůj život.

 

 

 

Kontakt

PhDr. Dita Fürychová Na Rybníku 203, Pardubice Nemošice 737 302 973 furychova@centrum.cz